SZYBKI KONTAKT

Yumasoft sp. z o.o

  • ul. Wałbrzyska 12

  • 52-314 Wrocław

  • tel. 71 784 41 00

  • fax 71 784 41 87

email: yumasoft@yumasoft.pl

Mapa
YUMASOFT - SOFTWARE FOR BUSINESS

Nasza firma powstała w 1998 r. Przez kilkanaście lat działalności Yumasoft stał się zespołem, w którym wieloletnie doświadczenie uznanych specjalistów spotyka się z entuzjazjem i kreatywnym zapałem młodych absolwentów wyższych uczelni. To mieszanka idealna - co udowodniliśmy przez lata szybkiej, skutecznej i efektywnej obsługi informatycznej we Wrocławiu.

PONAD 30 KLIENTÓW, BLISKO 100 PROJEKTÓW

Z usług IT i outsourcingu Yumasoft skorzystało już ponad 30 klientów, z którymi zrealizowaliśmy blisko 100 projektów. Współpracujemy z klientami w Europie Zachodniej i USA. W zdecydowanej większości to procesy wieloletnie, w których po okresie dynamicznego tworzenia następuje okres zrównoważonego rozwoju. Klienci doceniają elastyczność naszego zespołu - stosujemy różnorodne metody realizacji projektu i potrafimy włączyć się do jego realizacji na dowolnym etapie. Dbałość o szczegóły, stabilność działania i nowe pomysły - to kroki, którymi dążymy do Państwa satysfakcji.

Jesteśmy partnerem Microsoft. Nasi programiści posiadają kilkanaście certyfikatów MCPD (Microsoft Certified Professional Developer) i MCTS (Microsoft Certified Technology Specialist).

Niezawodność testerów Yumasoft potwierdzają certyfikaty ISTQB (International Software Testing Qualification Board).

Sprawny biznes to nasz priorytet - zapraszamy do współpracy!

Yumasoft, obsługa informatyczna, Wrocław